OTAKIRI

Jeden z największych producentów i źródło najlepszej jakości wody mineralnej w Nowej Zelandii. Woda ta pochodzi z Bay of Plenty (Zatoki Obfitości) i odpowiada ekologicznym standardom pakowania BioGro.


Eksport między innymi obejmuje Europę, USA, Kanadę, Bliski Wschód, Spingapur, Japonię i Chiny.

KLUCZOWE USŁUGI

WIELORYNKOWE BADANIA KONSUMENCKIE

KREACJA MIĘDZYNARODOWYCH MAREK

PROJEKTY EKSPORTOWYCH OPAKOWAŃ

KREACJA WIELOJĘZYCZNYCH PREZENTACJI

CASE STUDY


POTRZEBY KLIENTA
 1. Posiadanie eleganckiej, ultra-premium marki wody mineralnej w szklanych butelkach z Nowej Zelandii, na rynek globalny.
 2. Zdobycie większej części rynku w Nowej Zelandii i Australii.
 3. Zaoferowanie nowozelandzkiego charakteru marki wody mineralnej na potrzeby międzynarodowej dystrybucji na sieci supermarketów.
 4. Posiadanie opakowań i wielojęzycznych materiałów promocyjnych dla poszczególnych produktów i rynków.

WYZWANIA
 1. Zrozumienie motywacji konsumentów przy zakupie wody mineralnej, pozycjonowanej ultra-premium.
 2. Pogodzenie oczekiwań różnych konsumentów z różnych kontynentów, aby zagwarantować naszemu klientowi posiadanie optymalnej oferty z jak najmniejszą ilością opcji w portfolio.
 3. Stworzenie brand story, które by idealnie zaprezentowało pochodzenie produktu i jego walorów, bardzo różniących się od znanych i konkurujących wód mineralnych z Europy.
 4. Współpraca z partnerami biznesowymi naszego klienta z różnych stref czasowych i o różnej świadomości potrzeb marketingu międzynarodowego.

ROZWIĄZANIA
 1. Stworzyliśmy wyróżniającą się markę poprzez nadanie jej lokalnego charakteru oraz użycie subtelnych, monochromatycznych barw, na tle przezroczystej, biodegradowalnej etykiety, wyprodukowanej z kory drzewnej. Połączenie wyjątkowo prostej i oryginalnej szklanej butelki oraz metalowej zakrętki stworzyły ultra-premium product; idealny do podawania w ekskluzywnych restauracjach i hotelach na całym świecie.
 2. Badanie rynku wykazało, że istnieje zapotrzebowanie na produkt wysokiej jakości, o prostym charakterze i średniej cenie. Używając współczesnej typografii, złożonej gamy odcieni błękitu i transparentnej etykiety, podkreśliliśmy świeży i wyjątkowy charakter tej wody źródlanej. 
 3. Kolejnym etapem w budowaniu portfolia Otakiri było stworzenie opakowania reprezentującego produkt na rynkach Bliskiego Wschodu. Zachowując tę samą butelkę, użyliśmy fotografii światowej sławy Andrew Apse’a, by podkreślić unikatową, krystaliczną czystość wody z dziewiczej Nowej Zelandii.

Zastanawiasz się, jak moglibyśmy wykorzystać nasze międzynarodowe doświadczenie i kontakty, aby marka Twojego produktu była równie adekwatna dla wielu rynków eksportowych jednocześnie?

POROZMAWIAJMY

Year2007-2009BrandsOtakiri Global Marketing, Otakiri Springs, Otakiri Reserve, New Zealand Artesian WaterWebsitehttp://www.otakirisprings.co.nz

Privacy Preference Center