AGENCJA MARKETINGOWA


Jesteśmy nowozelandzką agencją marketingu eksportowego o polskich korzeniach i międzynarodowym zasięgu działania.

MISJA


Naszą misją jest efektywne wspieranie międzynarodowego rozwoju ambitnych polskich firm i organizacji. Również wtedy, gdy niepewna sytuacja ekonomiczna na świecie uśpi czujność Twojej konkurencji.

Pomagamy klientom, którzy potrzebują drogowskazu, żeby optymalnie rozwinąć swoją działalność tam gdzie konsumenci doceniają wysoką jakość produktów i usług z wartością dodaną.

Biuro główne w Nowej Zelandii


Choć wydaje się to daleko, jest to jednak specyficzny rynek anglojęzyczny, bliski całemu światu.

To właśnie ze względu na swoje oddalenie, mały rozmiar oraz zróżnicowany przekrój kulturowo-społeczny, w Nowej Zelandii międzynarodowe korporacje często kreują i testują swoje innowacyjne pomysły i marki.

Mając tu od lat swoją bazę, obserwujemy te trendy i działania, a czerpaną z tego wiedzę wykorzystujemy przy projektach klientów. www.broaden.nz

Przedstawicielstwo w Warszawie


Nasz manager w Warszawie Richard Pinfold jest uznanym liderem biznesu z szerokim międzynarodowym doświadczeniem w wielu branżach. Jego mocne strony to analiza biznesu i rynków, planowanie i doradztwo strategiczne, inicjatywy tworzenia wartości ofert, jak również zarządzanie wydajnością.

Richard posiada również doświadczenie w rozwoju startupów, w tym komercjalizacji zaawansowanych technologii w sektorach nanotechnologii i technologii kwantowej dla agencji finansowanych przez rząd Nowej Zelandii – przenosząc pomysły z laboratorium na rynek międzynarodowy.

Przed rozpoczęciem kariery w sektorze biznesowym, Richard uczęszczał do Royal Military Academy Sandhurst (UK) i służył jako oficer w armii brytyjskiej wraz z Grenadier Guards.

Zasięg ogólnopolski


Od niedawna nasza agencja marketingowa oferuje unikalnie w skali regionu międzynarodowe doświadczenie oraz kontakty.

Możesz liczyć na naszą manager i specjalistę od marketingu oraz psychologii biznesu Karolinę Szulc-Piotrowską, która już od wielu lat współ realizuje zarządza projektami klientów BROADEN w Polsce i sąsiednich krajach Europy Środkowo-Wschodniej. 

Skontaktuj się z Karoliną i umów się na spotkanie gdzie wstępnie porozmawiacie o Twoich potrzebach marketingu międzynarodowego.

Motywacje i Cel


Agencja marketingowa BROADEN została założona przez Sebastiana Krajewskiego, który po 20 latach doświadczenia w handlu i marketingu internacjonalnym obrał sobie za cel wspieranie rozwoju polskiego eksportu.

NETWORK


Zadania realizowane są przez naszą sieć specjalistów native bazujących w Europie, Ameryce Północnej, Azji Południowej i Australazji. 

W regionie Australazji (Australia, Nowa Zelandia, Wyspy Pacyfiku) oraz Singapuru, działamy również na zasadzie agencyjnej jako przedstawiciele handlowi, bezpośrednio wprowadzając naszych klientów na te rynki.

DOŚWIADCZENIE


Nasza agencja marketingowa wraz ze współpracownikami konsultowała i realizowała rozwój ofert i marek na wiele krajów. Od Australii przez Arabię Saudyjską i Europę po Stany Zjednoczone.

Branże, które są nam najbliższe to nowoczesne technologie (Fintech, Agrotech, Saas, IoT), budowlana, medyczna, spożywcza (eko), kosmetyczna, chemiczna, elektroniczna, żeglarska.

Chcesz poznać lepiej nas i nasze możliwości?

UMÓWMY SPOTKANIE

AGENCJA MARKETINGOWA BROADEN


Poza tym jesteśmy

Rozwiązującymi problemy eksportu, z licznymi sukcesami naszych klientów na koncie.

Kreatywni i elastyczni, aby Twoja firma skutecznie rywalizowała przy jak najniższym ryzyku.

Blisko Twoich rynków, aby zagwarantować Twojej firmie jak najlepsze rezultaty.

Zobowiązani do wsparcia Twojej firmy, wedle wspólnie określonych celów i warunków.

BROADEN W LICZBACH


12


Lat działalności

180


Zadowolonych klientów

3


Kontynenty w naszym zasięgu

9


Specjalistów native

NASZE WARTOŚCI


Szacunek to fundament.

Szanujemy naszych klientów, pracowników oraz partnerów. Wszyscy są dla nas równie ważni. Wierzymy, że dobre relacje w biznesie przekładają się na lepsze wyniki. I wierzymy, że to nasze podejście daje BROADEN więcej, niż się z pozoru wydaje.

Unikamy konfliktu interesów.

Każda ewentualność, która może doprowadzić do konfliktu interesów jest przez nas szczegółowo weryfikowana, a dzięki obecnym w naszej firmie zasadom traktowania fairplay i bezstronności, zapobiegamy możliwości ich wystąpienia.

Chronimy to co poufne.

Wiedza i informacje to cenne aktywa nowoczesnego świata, stąd dane klientów są przez nas szczególnie chronione. Umowy poufności oraz zasady przetwarzania informacji pozwalają naszym klientom czuć się bezpiecznie w naszej współpracy.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI


SPOTKAJ SIĘ

Plac Małachowskiego 2
00-066 Warszawa

ZOBACZ MAPĘ

NAPISZ

Odpowiemy Tobie w ciągu
24 godzin

WYŚLIJ E-MAIL

ZADZWOŃ

+48669616100
Poniedziałek-Piątek  9.00-17.00

ZAKŁADKA KONTAKT